Geleceğe Kaliteli Taşının !

Tel : 0850 346 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı taşınmalarda öncelikli olan plandır. Eşyaların karışmaması ve yeni mekânlarda kısa sürede doğru bölümlere yerleştirilmesi ancak düzenli kolilemekle olmaktadır. Bizler ofis taşıma konusunda deneyim ve tecrübe sahibi olup hiçbir karışıklığa sebebiyet vermeden eşyaları taşımaktayız. Ofiste bulunan ve her biri başka odalarda başka kullanıcılara ait olan eşyaları numaralandırmaktayız. Numaralar yanına isimlerde yazarak yeni ofiste herkesin odasına eşyaları yerleştirmekteyiz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmayıp, dağınıklık olmadan yeni ofis kısa sürede kullanılabilir hale getirilmektedir.

Tüm evrak ve dosyalar, bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinası gibi elektronik eşyalarında en ufak bir zarar görmemesi için ofis taşıma firmaları tek kullanımlık ve maksimum korumalar sağlayan malzemeler tercih etmektedir. Sökülmesi gereken tüm mobilyalarda ofis taşımacı İstanbul marangozları tarafından özenle sökülmekte ve paketlenen her bir mobilya yeni ofislerde yeniden kurulmaktadır. Hizmetlerimizde elbette önceliğimiz plan yapmak olmaktadır. Her taşınmayı kendisine özel olarak planlamakta, gereken tüm ekipmanları belirlemekte ve gerekli ebatlardaki araçları da hazırlayarak işimizin başına geçmekteyiz.

Zamanınız Bizim İçin Çok Değerli

Profesyonel ofis taşıma amanın önemli olduğu ve işlerin aksamaması için mesai saatleri dışında yapılan ofis taşımalarında müşterilerimizin yüzlerini güldürmek ve ummadıkları özende taşımayı gerçekleştirmek için İstanbul ofis taşıma her daim yenilenmekte ve kendisini geliştirmektedir. Sektörü takip ederek yeri taşıma da kullanılan tüm yenilikleri araştırmakta ve bünyemize zaman kaybetmeden dâhil etmekteyiz. Bu sayede hem zaman kazanmakta hem de hiçbir problem yaşamamaktayız.

Tags: , , , , , , , , , ,

Top