Geleceğe Kaliteli Taşının !

Tel : 0850 346 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Beşiktaş Ofis Taşıma

Beşiktaş ofis taşıma, hizmetleri en  iyi entegre taşıma çözümleri.

Beşiktaş ofis taşıma hizmetleri ile ofis eşyalarınızı firmamız ile uygun fiyatlara taşıya bilirsiniz, ofis taşıma sektöründe 1970 yılında başlayan firmamız uzun yıllardan beri sizlere bu sektörde İstanbul şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmetleri sunuyor. Kaliteli kurumsal çözümler eşliğinde çalışan firmamız siz değerli müşterilerimizin ofis iş yeri malzemelerinizi en iyi şekilde taşıyoruz. Beşiktaş ofis taşıma işiniz mi var siz hiç dert etmeyin bizi arayın biz eşyalarınızı hızlı güvenilir nakledelim.

beşiktaş-nakliyatOfis eşyalarınızı taşırken veya taşıtırken öncelikle acele etmemelisiniz, önce dosyalarınızı ve masa üzerindeki ufak tefek eşyalarınızı her masaya göre kolileyin ve üstüne yazın bunu yapmanız ofisinizi daha hızlı ve düzenli taşımasını sağlarsınız, Eğer bunları yapmıyorsanız firmamız ile anlaşmanızda bunu da eşyalarınızın toplanmasını belitin ve bizim tecrübeli personellerimiz gerek gerek dosyalarınız olsun gerek ise elektronik malzemeniz olsun her şey tek tek toplanıp üzerine yazılır, gidilen yeni iş yerinizde tek bir eşyanız bile karışmadan yerli yerine personellerimiz tarafından yerleştirilir.

Beşiktaş ofis taşımacılığı işlerinde en eski firmalardan biri olan firmamız 1968 yılında ev taşıma üzerine kurulmuş bir şirkettir, 2 yıl ev taşıma hizmeti sunan firmamız evden eve işlerinde uzman bir kadro kurmuş ve profesyonel olmuştur. Yıl 1970 ev taşımanın yanı sıra müşterilerimizin yoğun talepleri üzerine ofis taşıma hizmetleri sunmaya başladık ilk yıllarda dışarıdan temin ettiğimiz  mobilyacılar ve elektronik aletlerden anlayan işçiler ile çalıştık bu bize baya bir masraflı oluyordu ama müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için yinede maliyetine çalışıyorduk, tek gayemiz ofis taşıma işinde uzman bir kadro kurmak bu çalıştırdığımız uzman ekip altyapısını oluşturduk ve kendi firmamıza ev ofis taşımada uzman personeller kazandırdık bu hep yıllardır böyle devam ediyor. Yıl 2016 her şey daha modern her alanda uzman ekiplerimiz var Türkiye’nin 81 iline taşıma hizmeti sunuyoruz. Beşiktaş evden eve nakliyat, ofis taşıma için 0850 346 58 68 Numaralı telefondan bize ulaşın.

Top